piątek, 21 grudnia 2012

Sesja zarządu CEMS Alumni Association PolskaGościliśmy na seji w naszym studio Agatę, Ewę, Kasię i Paulę czyli zarząd CEMS Alumni Association Polska w komplecie. Tym razem po mojej stronie leżała organizacja sesji oraz retusz fotografiii.
Autorem zdjęć jest Krzysztof Chojnacki.
Mak-up i stylizacja: Joanna Sędzikowska - SmartStyle

O CEMS:
CEMS Master's in International Management łączy międzynarodowe najlepsze uczelnie biznesowe, ponad 70 firm partnerów korporacyjnych i międzynarodowego kalibru profesorów z wiodących uniwersytetów i szkół biznesu, wspólnie projektujących i dostarczających wiedzy teoretycznej i praktycznej najlepszym studentom zarządzania, finansów, marketingu i biznesu. CEMS Master in International Management (CEMS MIM) to międzynarodowe studia magisterskie dla wybranej grupy studentów w jednej z 26 wiodących instytucji na całym świecie. CEMS to też ogromna społeczność na całym świecie profesjonalizująca edukację wyższą na styku z biznesem.
Stowarzyszenie Absolwentów CEMS (CAA) umożliwia absolwentom programu CEMS (the Global Alliance in Management Education) uzyskiwanie dodatkowych korzyści związanych ze zdobywaniem doświadcznie w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku.
Więcej informacji: www.cems.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz